power-management - en to hr translation catalogue (5 entries)

note: Progress step 1/3
en: Checking the environment...
hr: Provjera okruženja ...

note: dialog caption
en: Power Management Settings
hr: Postavke Upravljača Snagom

note: combo box item
en: Notify
hr: Obavijest

note: combo box item
en: Ignore
hr: Zanemari

note: combo box item
en: Disabled
hr: Onemogučeno
